jún 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
« feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Tanec vo svete

Slovensko

Asociácia súčasného tanca

www.sucasnytanec.sk

A4 – nultý priestor – www.a4.sk

Divadelná Nitra – www.nitrafest.sk

Divadelný inštitút –  www.theatre.sk

Stanica Žilina Zárečie – www.stanica.sk

Štúdio tanca Banská Bystrica www.studiotanca.sk

Tabačka Kulturfabrik  – www.tabacka.sk

VŠMU – www.vsmu.sk

Nový priestor – www.novypriestor.com

Labanov ateliér Bratislava – www.labanbratislava.sk

Česká republika

Čtyři dny – www.ctyridny.cz

Divadlo Archa – www.archatheatre.cz

Sudio ALTA – www.altart.cz

Tanec Praha www.tanecpraha.cz

Belgicko

STUCK Arts Centre –  www.stuck.be

Ultima Vez –  www.ultimavez.com

Bulharsko

Derida Dance Centre –  www.derida-dance.com

One Dance week festival – www.edno.bg

Cyprus

Dance House Lemesoswww.dancehouselemesos.com.cy

Čína

Dance Research Institutewww.zgysyjy.org.cn

China Arts and Enterteiment Group –  www.caeg.cn

Dánsko

Bora Bora – www.bora-bora.dk

Dansehallerne –  www.dansehallerne.dk

Estónsko

Kanuti Gildi SAAL – www.saal.ee

Talinn Dance Theatre – www.tantsuteater.ee

Fínsko

Dance House Helsinki – www.tanssintalo.fi

Dance Info Finland – www.networkdance.com

Zodiak Center for New Dance –  www.zodiak.fi

Francúzsko

Glob Théatre – www.globtheatre.net

Les Eclats – www.leseclats.com

Maison de la Dance – Lyon – www.maisondeladanse.com

Theatre de la Ville – www.theatredelaville-paris.com

Grécko

Kalamata International Dance festival – www.kalamatadancefestival.gr

Holandsko

Dansateliers –  www.dansateliers.nl

Dansmakers Amsterdam – www.dancemakers.nl

Duch Dance Festival – www.nederlandsedansdagen.nl

Julidans – www.julidans.nl

Rotterdam Dance Academy  – www.hmtr.nl

Chorvátsko

Street Art Festival – Poreč – www.poup.hr

Írsko

Dance Ireland – www.danceireland.ie

Dublin dance festival – www.dublindancefestival.ie

Kanada

CINARS – www.cinars.org

National Arts Centre – www.nac-cna.ca

Litva

Lithuanian Dance Information Centre –  www.dance.lt

Luxembursko

TROIS C-L – www.dance.lu

Maďarsko

L1 Association Budapest – www.l1.hu/en

Trafó –  www.trafo.hu

Workshop Foundation – www.wsf.hu

Nórsko

Dansens Hus – www.dansenhus.com

Transnational Arts Production – www.trap.no

Poľsko

Art Station Foundation – www.artstationfoundation5050.com

Lublin Dance Theatre – www.ltt.art.pl

Zawirowania Dance Company – www.zawirowania.pl

Portugalsko

O Espaço do Tempo –  www.oespacodotempo.pt

 Rakúsko

dietheater Wien – www.dietheater.at

IDA-Institute for Dance Arts /Anton Bruckner University Linz –  www.networkdance.com

ImPulsTanz – www.impulstanz.com

SEAD – Salzburg Experimantal Academy of Dance – www.sead.at

Tanz.atwww.tanz.at

TanzQuartier Wien –  www.tqw.at

Rumunsko

DCM Foundation – www.dans.ro

Roma Europa –  www.romaeuropa.net

Sibiu International Theatre Festival – www.sibfest.ro

Slovinsko

Bunker www.bumker.si

Dance Theatre Ljubjana – www.ptl.si

En-Knap – www.en-knap.com

Španielsko

Barcelona International Dance Exchange – www.bide.be

Festival de Barcelona – www.bcn.cat/grec

Mercat de les Flors – www.mercatflors.cat

Švédsko

Dansstationen – www.dansstationen.nu

Kultur i Halland/Rum för Dans – www.regionhalland.se/dans

NorlandsOperan – norlandsoperan.se

Room for Dance/Halland – www.regionhalland.se/rumfordans

Švajčiarsko

Cie Philippe Saire – www.philippesaire.ch

Fabriktheater – www.fabriktheater.ch

Rote Fabrik – www.rotefabrik.ch

Tanzhaus Zürich – www.tanzhaus-zuerich.ch

Théâtre Sévelin 36 –  www.theatresevelin36.ch

Turecko

iDANS – www.idans.info

USA

Contact Quarterly www.contactquarterly.com

Danspace Project –  www.danspaceproject.org

LIMS –  www.limsonline.org

New York Live Arts – www.newyorklivearts.com

Veľká Británia

Aerowaves – www.aerowaves.org

Dance City –  www.dancedity.co.uk

DanceEast – www.danceeast.co.uk

DanceXchange – www.dancexchange.org.uk

FRESH North East – www.freshnortheast.com

Independent Dance – www. independentdance.co.uk

Laban School www.laban.co.uk

North School of Contemporary dance – www.nscd.ac.uk

The Place Theatre –  www.theplace.org.uk

Rôzne

IETM –  www.ietm.org

On the move –  www.on-the-move.org