jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Bratislava v pohybe | Medzinárodný festival súčasného tanca
Medzinárodný festival súčasného tanca Bratislava v pohybe každoročne ponúka predstavenia špičkových zahraničných i domácich choreografov a súborov.
21486
home,page-template-default,page,page-id-21486,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,transparent_content,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

2024

Yotam Peled & the Free Radicals (Nemecko)

WHERE THE BOYS ARE

25. 6. 2024 o 19:00

Telocvičňa – Rezidenčné centrum pre tanec

Nová Cvernovka

WHERE THE BOYS ARE je dielo pre mladšie publikum (13+), ktoré hravou formou skúma prepojenie tanca a bojových umení. Dvaja interpreti využívajú pohybový slovník rôznych bojových techník a postupne premieňajú arénu fyzického konfliktu na miesto, kde vzniká priestor pre citlivý a vnímavý kontakt a odhaľujú rôzne pohľady na vzťahy medzi mladými ľuďmi.

2023

Peeping Tom (BE)

DIPTYCH

Ultima Vez (BE)

HANDS DO NOT TOUCH YOUR PRECIOUS ME

Jan Martens (BE)

SWEAT BABY SWEAT

Loraine Dambermont (BE)

TOUJOURS DE ¾ FACE!

Ching-Ying Chien (UK)

VULTURE

Divadlo Štúdio tanca (SK)

AT THE HORIZON OF NO RETURN

Anton Lachky Company (BE)

THE OTHERS

Camilla Monga & Emanuele Maniscalco (IT)

SULL’ATTIMO – IN THE MOMENT

Cie E7ka (FR)

MIGRATIONS INVISIBLES

BRATISLAVA V POHYBE V REGIÓNOCH

15. 10. 2023
Stanica Žilina – Záriečie
LORAINE DAMBERMONT (BE)
TOUJOURS DE ¾ FACE!

16. 10. 2023
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica
LORAINE DAMBERMONT (BE)
TOUJOURS DE ¾ FACE!

18. 10. 2023
Malý Berlín, Trnava
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

19. 10. 2023
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

21. 10. 2023
Medziscéna – Národné divadlo Košice a Tabačka Kulturfabrik
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

22.10. 2023
Stanica Žilina – Záriečie
CIE E7KA (Francúzsko)
MIGRATIONS INVISIBLES

Sprievodný program – Pohybovo-hudobno-výtvarná inštalácia

VEĽKÝ NÁDYCH

pohybovo-hudobno-výtvarná inštalácia

2. a 3. september 2023

Nádvorie Primaciálneho paláca

Sprievodný program – Workshop

MARIA KOLEGOVA (BELGICKO)

2. október 2023

Vysoká škola múzických umení

EVA KLIMÁČKOVÁ (FRANCÚZSKO)

2. október 2023

Vysoká škola múzických umení

Sprievodný program – Večery tanečného filmu

Večery tanečného filmu

 5. október 2023

 Kino Film Europe – Pistoriho palác

Večery tanečného filmu

6. október 2023

 Kino Film Europe – Pistoriho palác

Sprievodný program – Predstavenie

JANA TEREKOVÁ/ bees-R (SLOVENSKO)

12. október 2023 19.00 hod.

Štúdio 12

KATARÍNA BRESTOVANSKÁ, JÁN KRUŽLIAK ml. (SLOVENSKO)

19. október 2023 19.00 hod.

21. október 2023 16.00 hod.

Klarisky