február 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Bratislava v pohybe | Medzinárodný festival súčasného tanca
Medzinárodný festival súčasného tanca Bratislava v pohybe každoročne ponúka predstavenia špičkových zahraničných i domácich choreografov a súborov.
20924
home,page-template-default,page,page-id-20924,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,transparent_content,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

21. a 22. 6. 19:00

Činohra SND

Peeping Tom (BE)

DIPTYCH

2. 10. 19:00

Činohra SND

Ultima Vez (BE)

HANDS DO NOT TOUCH YOUR PRECIOUS ME

9. 10. 19:00

Štúdio SND

Jan Martens (BE)

SWEAT BABY SWEAT

13. 10. 20:00

A4 – priestor súčasnej kultúry

Loraine Dambermont (BE)

TOUJOURS DE ¾ FACE!

13. 10. 20:00

A4 – priestor súčasnej kultúry 

Ching-Ying Chien (UK)

VULTURE

14. 10. 20:00

A4 – priestor súčasnej kultúry 

Divadlo Štúdio tanca (SK)

AT THE HORIZON OF NO RETURN

16. 10. 19.00 hod.

17. 10.  10.00 hod.

DPOH

Anton Lachky Company (BE)

THE OTHERS

20. 10. 19:00

Slovenská národná galéria

Camilla Monga & Emanuele Maniscalco (IT)

SULL’ATTIMO – IN THE MOMENT

21. 10. 20:00

A4 – priestor súčasnej kultúry

Cie E7ka (FR)

MIGRATIONS INVISIBLES

BRATISLAVA V POHYBE V REGIÓNOCH

15. 10. 2023
Stanica Žilina – Záriečie
LORAINE DAMBERMONT (BE)
TOUJOURS DE ¾ FACE!

16. 10. 2023
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica
LORAINE DAMBERMONT (BE)
TOUJOURS DE ¾ FACE!

18. 10. 2023
Malý Berlín, Trnava
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

19. 10. 2023
Divadlo Štúdio tanca, Banská Bystrica
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

21. 10. 2023
Medziscéna – Národné divadlo Košice a Tabačka Kulturfabrik
ANTON LACHKY COMPANY (BE)
THE OTHERS

22.10. 2023
Stanica Žilina – Záriečie
CIE E7KA (Francúzsko)
MIGRATIONS INVISIBLES

Sprievodný program – Pohybovo-hudobno-výtvarná inštalácia

VEĽKÝ NÁDYCH

pohybovo-hudobno-výtvarná inštalácia

2. a 3. september 2023

Nádvorie Primaciálneho paláca

Sprievodný program – Workshop

MARIA KOLEGOVA (BELGICKO)

2. október 2023

Vysoká škola múzických umení

EVA KLIMÁČKOVÁ (FRANCÚZSKO)

2. október 2023

Vysoká škola múzických umení

Sprievodný program – Večery tanečného filmu

Večery tanečného filmu

 5. október 2023

 Kino Film Europe – Pistoriho palác

Večery tanečného filmu

6. október 2023

 Kino Film Europe – Pistoriho palác

Sprievodný program – Predstavenie

JANA TEREKOVÁ/ bees-R (SLOVENSKO)

12. október 2023 19.00 hod.

Štúdio 12

KATARÍNA BRESTOVANSKÁ, JÁN KRUŽLIAK ml. (SLOVENSKO)

19. október 2023 19.00 hod.

21. október 2023 16.00 hod.

Klarisky